Hakkımızda

Enox Teknoloji A.Ş. 2012 yılında, savunma sanayinde 15 yılı aşkın deneyime sahip, konusunda uzman elektronik, haberleşme ve RF mühendisleri tarafından birlikte çalıştığı müşterilerine yüksek kalitede, satış ve teknolojik destek hizmetleri sağlamak üzere kuruldu.

Kaliteli Satış ve Teknik
Destek Hizmetleri

Başlangıçta National Instruments (NI) ürün ve hizmetleri ile Türkiye’deki eğitim sektörü ihtiyaçlarını karşılayan firmamız, 2020 yılı itibarıyla NI’ın Türkiye’de tek yetkili distribütörü oldu.

Eğitim sektörü dışında, öncelikle Savunma, Haberleşme ve Otomotiv olmak üzere elektronik sanayinde başarılı hizmetlere imza atan firmamız, faaliyetleri ve sunduğu çözümleri tamamlayıcı diğer temsilcilikleri de bünyesine katarak müşteri odaklı hizmetlerini artırmaya devam etmektedir.

Firmamız, 2021 yılında ise NI’ın Türkiye’deki tek Sertifikalı Eğitim Merkezi’ni kurarak, hem ülkemize hem de bölge ülkelerine NI sertifikalı eğitimler vermeye başlamıştır.

HAKKIMIZDA

Misyon & Vizyon

Misyonumuz

Müşterilerimizin gereksinimlerinin beklentilerini, optimum ve yüksek kaliteli çözümlerle hızlı bir şekilde karşılamak.

Vizyonumuz

Türkiye ve bölge ülkeler içerisindeki elektronik sanayinde, her zaman en iyi ve kaliteli hizmetleri sağlamasıyla tanınan ve birlikte çalışmak istenilen bir çözüm ortağı olmaktır.

ENOX TEKNOLOJİ

Çözüm Ortaklarımız

Enox Teknoloji