Pickering

Pickering’in ana ürün odağı PXI, PCI, LXI ve USB uygulamaları için yüksek yoğunluklu modüler anahtarlama ve simülasyon sistemleridir.

Yüksek performanslı elektronik test ve doğrulama sistemlerinin geliştirilmesini ve dağıtımını kolaylaştırmak için destekleyici kablo ve konektör çözümleri, tanılama amaçlı test araçları ve yazılımlarını da içeren geniş bir ürün portföyüne (sadece 1.000’den fazla PXI modülü) sahiptir.

Test konusunda müşterilerine yalnızca yüksek kaliteyi değil, aynı zamanda seçenek fazlalığını sunmayı da önemseyen firma, anahtarlama ve simülasyon ürünleri yelpazesini sürekli olarak genişletmektedir. Pickering’in felsefesi, uygulama ne olursa olsun, her zaman ihtiyacı karşılamaya yeterli miktarda anahtarlama/simülasyonu, gereken performans ve doğru maliyetle sunmak olmuştur.

01

Pickering

PXI/PXIe, LXI, USB Anahtarlama

1000’den fazla anahtar modülü ile Pickering, test ve ölçüm gereksinimlerinizi karşılamanıza yardımcı olur. PXI ve PXIe formatlarında mevcut olan PXI anahtar modülleri, yüksek yoğunluklu anahtarlama matrislerinden (BRIC), RF ve optik anahtarlamadan, hata/sinyal ekleme modüllerine kadar çeşitlilik gösterir. Tüm modüller, PXI uyumlu herhangi bir kasa veya PXIe kasalarındaki Hibrit Yuvalara takılarak kullanılabilmektedir. Pickering ayrıca düşük frekanslı matrisler, çoklayıcılar, 40 GHz’e kadar RF ve Mikrodalga ve optik sistemlerin yanı sıra LXI ve LXI/USB modüler kasalar dahil olmak üzere çok çeşitli LXI (Ethernet kontrollü) anahtarlama çözümleri de üretmektedir.

02

Pickering

Sensör Simülasyonu

Pickering’in simülasyon modülleri, endüstri standardı PXI platformlarında mevcuttur. Bu ürünler, doğru çalışma için termokupl sensörler, sıcaklık algılama ve açısal rotasyon ölçümü gibi sensör girişlerine dayanan kontrol cihazlarını test ve doğrulamak için kullanılabilir.

03

Pickering

Kablo ve Konnektör Çözümleri

Pickering, her ihtiyaca uygun kablo ve konnektör çözümlerine sahiptir. Ürün yelpazesinde basit eşleşen konnektörlerden, karmaşık kablo düzeneklerine ve terminal bloklarına kadar bir çok ürün yer almaktadır. Her aksesuar kullanıcıların ürünlerini test sistemine bağlarken sorunsuz bir çalışma deneyimi yaşamalarına olanak sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. İsterseniz Pickering’in ücretsiz çevrimiçi Kablo Tasarım Aracı ile yerleşik standart kablo setleri kütüphanesinden yararlanarak ya da sıfırdan oluşturarak özel kablo düzeneğinizi grafiksel olarak tasarlayabilirsiniz.

04

Pickering

Tanılama (Diagnostik) Test Araçları

Pickering’in tanılama test araçları, LXI, PCI ve PXI (BIRST ve eBirst gibi) anahtar sistemlerinde röle arızalarını bulmanın hızlı ve basit bir yolunu sunmaktadır. BIRST (Built-In-Relay-Self-Test – Dahili-Röle-Kendi-Kendini-Testetme), bazı LXI ve PXI anahtar matrislerinde mevcut olan röle arızalarını bulur. eBIRST araç seti, 200-pin LFH, 104-pin, 78-pin ve 50-pin D-tipi konnektörleri destekleyen dört farklı araçtan ve diğer konnektör tiplerine bağlantıya izin veren bir dizi adaptörden oluşur.

03

Pickering

Yazılım

Pickering, C/C++, LabVIEW™, LabVIEW RT, .NET, VB, LabWindows™/CVI, MATLAB®, Python, ATEasy, TestStand™, Veristand™ ve Switch Executive™ (IVI sürücüsü aracılığıyla) gibi tüm popüler programlama dillerinin sorunsuz kurulumunu ve desteğini sunan LXI ve PXI ürünleri için sürücü paketleri sağlamaktadır. Sinyal yönlendirme yazılımı olan Switch Path Manager ile anahtarlama sistemleri aracılığıyla sinyal yönlendirmeyi basitleştirerek anahtarlama sistemi yazılımının geliştirilmesini hızlandırmaktadır. Ayrıca bu yazılım Pickering’in anahtarlama modüllerini ve bunlar arasındaki ara bağlantıyı da desteklemektedir.

ENOX TEKNOLOJİ

Teklif Talep Formu

Enox Teknoloji