slider-etkinlik
NI Yeni Yazılım Paketi-NI Test Workflow’u 2022 Temmuz Ayının Sonuna Kadar Yüksek İndirimle Alın!

NI’ın Test Workflow ürünü mühendisler için eksiksiz bir yazılım paketidir. 1 ve 2 yıllık kiralık opsiyonlarda %30, 3 yıllık kiralık opsiyonda ise %35 indirim fırsatından yararlanarak test yazılımları için ayırdığınız bütçenizi en verimli şekilde değerlendirebilirsiniz.

slider-seminer1
Test Sistemleri ve Veri Yönetimi Nasıl Optimize Edilir?

Veriler, günümüzün dijital ekonomisinde herhangi bir ürün tasarımı ve üretimi için bir tür sermayedir. Giderek karmaşıklaşan veri ekosisteminde, büyük veri yönetimini gerçekleştirmek zorlayıcı olabilir.

slider-seminer2
HIL Serisi 1: Zamandan ve Maliyetten Tasarruf Etmek için HIL Testinin Önemi

Karmaşık sistemlerin testi konusunda zorluklarla karşı karşıya mısınız?

Test sistemi tasarımlarını doğrulamak için kapsamlı ve güvenilir testler gereklidir. Ancak, günümüzde modern test sistemleri...

slider1
PC Tabanlı Ölçüm
ve Kontrol Sistemleri

PC tabanlı ölçüm ve kontrol sistemleri, masaüstü ölçümler yapmak için uygun maliyetli bir yönteme ihtiyaç duyan mühendisler için özelleştirilebilir ve doğru elektriksel ve fiziksel ölçüm yetenekleri sağlar.

slider3
CompactRIO Sistemleri

Entegre bir yazılım araç zinciri kullanarak sinyal koşullu I/O modülleriyle gerçek zamanlı uygulamalar oluşturun ve devreye alın

slider2
PXI Sistemler

Otomatik test ve ölçüm standardı ile yüksek doğruluk, yüksek üretkenlik ve daha yüksek hız elde edin: NI PXI

slider4
NI Yazılım Çözümleri

NI yazılım çözümleri, mühendislik üretkenliğini artırmak ve karşılaşabileceğiniz ölçüm zorluklarının üstesinden gelmenize yardımcı olmak için oluşturulmuştur.

slider5
Eğitimler

Enox Teknoloji AŞ. olarak, NI’ın Orta Doğu ve Afrika bölgesi ile Türkiye’deki, ilk ve tek Sertifikalı Eğitim Merkezi olduğumuzu gururla duyurmak isteriz.

slider6
Sağlamlaştırılmış ve Hava Koşullarına Dayanıklı SDR Platformları

Pixus Technologies, NI Ettus Research (TM) marka yazılım tanımlı radyolar (SDR) için sağlamlaştırılmış, IP67 hava koşulları, MIL ve hafif dayanıklı vb. dahil olmak üzere çeşitli sağlamlaştırma seviyelerine sahip muhafaza sistemi çözümleri sunar

slider7
Yeni Nesil Yazılım Tanımlı Radyo NI Ettus USRP X410

2010’dan beri bir NI markası olan Ettus Research™, Universal Software Radio Peripheral (USRP™) ürün ailesi de dahil olmak üzere, yazılım tanımlı radyo platformlarının dünyanın önde gelen tedarikçisidir.

ENOX TEKNOLOJİ

Öne Çıkan Ürünler

ENOX TEKNOLOJİ

Endüstriler

Havacılık, Savunma ve Kamu
Havacılık, Savunma
ve Kamu

İster uzun yaşam döngülü programları desteklemek için test sistemler kuruyor ve bakımını yapıyor olun, ister yeni nesil radar ve elektronik harp sistemleri tasarlıyor olun, isterse kuruluşunuz genelinde dijital dönüşüm girişimlerini devreye alıyor olun...

Ulaşım
Ulaşım

NI’ ın otomotiv test sistemlerini kullanarak, kaliteden ödün vermeden pazara daha hızlı girmenizi sağlayacak, analitik öngörüler sunmak için ürününüzün yaşam döngüsü boyunca kullanılabilecek ortak bir sayısal veri dizisi oluşturabilirsiniz.

Kablosuz
Kablosuz İletişim

Kablosuz teknoloji sürekli gelişmekte ve kablosuz tasarım ve test, esnek ve daha maliyet etkin bir yaklaşım gerektirmektedir.

Elektronik
Elektronik

Ürün karmaşıklığı arttıkça testleriniz için planlama, kalite ve maliyet beklentilerinizi karşılamak için platform temelli yaklaşımlara ihtiyaç duyarsınız. Bunun için NI’ın elektronik ölçüm çözümlerinden yararlanabilirsiniz.

Akademi ve Araştırma
Araştırma ve Eğitim

Mühendislik eğitmenleri, öğrencileri yarının yenilikçileri olmaya hazırlıyorlar. Bu, öğrencilere ilham veren ve teoriyi uygulamaya koyan ilgi çekici, uygulamalı bir müfredat gerektiriyor.

Yarı İletkenler
Yarı İletkenler

Cihazlar daha akıllı hale geldikçe, NI’ın yarı iletken test çözümleri de daha akıllı hale geliyor. NI’ın, laboratuvardan üretim alanı uygulamalarına kadar ölçeklenebilen uygun maliyetli yazılım ve çözümlerle firmanızı nasıl donatabileceğini keşfedin.

Endüstriyel Makineler
Endüstriyel Makineler

Karmaşık endüstriyel, güç ve enerji sistemleri, esnek test sistemlerini çalıştırma ve uzaktan durum izleme becerisini gerektirmektedir. Öngörücü izleme ve bakım sistemlerinin kullanılması, mühendislere rekabet avantajı sağlamaktadır.

Enerji
Enerji

Enerji sektörü, enerji güvenliği, çevresel ve operasyonel koruma, sistem verimliliği, dağıtım sistemi güvenilirliği ve kontrolü ile temiz enerji teknolojileri dahil olmak üzere çok çeşitli çalışma alanı olan karmaşık bir alandır.

KURUMSAL

ENOX Teknoloji
Hakkında

Enox Teknoloji AŞ. 2012 yılında, savunma sanayinde 15 yılı aşkın deneyime sahip, konusunda uzman elektronik, haberleşme ve RF mühendisleri tarafından birlikte çalıştığı müşterilerine yüksek kalitede, satış ve teknolojik destek hizmetleri sağlamak üzere kuruldu.

EKİBİMİZE KATIL

Çözüm Ortaklarımız

Enox Teknoloji’ninbirlikte çalışmaktan keyif aldığı çözüm ortaklarını inceleyebilirsiniz.

ENOX TEKNOLOJİ

Eğitimler

Eğitim Formatı

Bu kurslarda alacağınız eğitimlerle gelişim süresinizi kısaltmak, uygulamalarınızın performansını ve ölçeklenebilirliğini iyileştirmek için önerilen tekniklere ulaşabilirsiniz.

Örneğin, yapılan bir ankette katılımcıların, eğitim sonrasında öğrenmelerinin %66 arttığı, geliştirme süreçlerinin ise %50 hızlandığı ve destek ihtiyaçlarının %43 azaldığı sonucuna ulaşılmıştır.

Enox Teknoloji

Promosyonlar

Enox Teknoloji'nin size sunduğu promosyonlara göz atın..

Webinarlar

2022 yılında sizler için düzenlediğimiz webinarlarımız hakkında detaylı bilgi alın..