Ettus Research

2010’dan beri bir NI markası olan Ettus Research™, Universal Software Radio Peripheral (USRP™) ürün ailesi de dahil olmak üzere, yazılım tanımlı radyo platformlarının dünyanın önde gelen tedarikçisidir.
Evrensel yazılım radyo çevresel birimi USRP Software Defined Radio Device™, radyo iletişim sistemleri tasarlamak, prototip oluşturmak ve dağıtmak için ayarlanabilir bir alıcı-vericidir. Kablosuz iletişimi prototipleri oluşturmak, Elektronik Harp ve İstihbarat uygulamaları geliştirmek ve kablosuz sistemlerin sahada yerleştirimi için ideal bir üründür.

NI, Ettus Research markası aracılığıyla, kullanım kolaylığı ve güçlü bir açık kaynaklı yazılım topluluğunu birleştiren birinci sınıf bir yazılım tanımlı radyo portföyü sunar. USRP Hardware Driver™’ın (UHD) gücünden yararlanan mühendisler, açık kaynaktan, grafik sistem tasarımına kadar yazılım seçeneklerine sahip bir ekosisteme erişebilirler.

01

ETTUS RESEARCH

SDR Yazılımı

Yazılım, Ettus Research USRP™ ürünlerinin kritik bir parçasıdır. Böylece geliştirme ortamlarının yanı sıra işletim sistemi desteği söz konusu olduğunda, kullanıcılara mümkün olduğunca fazla seçenek ve esneklik sağlanmaktır.

Tüm yazılım platformu, platformlar arası kod taşınabilirliği sağlayan UHD’yi (USRP Hardware Driver™) destekler, böylece yeni algoritma geliştirmeye odaklanırken eski SDR kodunuzun çoğunu yeni platformlarda yeniden kullanabilirsiniz.

Bu, üretkenliğinizi en üst düzeye çıkarmanıza ve ürün geliştirme için harcanan zamanı en aza indirmenize olanak sağlar. UHD ayrıca Linux, Windows ve Mac OS’yi de desteklemektedir. Böylece Ettus Research’ün SDR platformlarını kullanırken tercih ettiğiniz işletim sistemini kullanabilirsiniz.en using Ettus Research’s SDR platforms.

02

ETTUS RESEARCH

Ürünler

USRP ürün grubuyla kablosuz iletişim projelerinizi hızlandırabilirsiniz. USRP Bus Series’i kullanarak deneyler ve uygulamalı etkinlikler yoluyla yazılım tanımlı radyoların temellerini öğrenebilirken, USRP Network ve X Serisi ürünler ile çok yönlü sistemler ve prototipler geliştirebilirsiniz. Gömülü USRP Serileri ile ise devrim niteliğindeki fikir ve görüşlerinizi devreye alabilirsiniz.

USRP X Serisi

USRP Networked Serisi

PXI Matris Anahtar Modülü

Otomatik test sistemlerinde kablolamaları azaltmak için herhangi bir girişi herhangi bir çıkışa bağlar

Detaylı Bilgi

USPR Embedded Serisi

PXI Çoklayıcı Anahtar Modülü

Otomatik test sistemlerinde kablolamaları azaltmak için birden çok girişi tek bir çıkışa veya birden çok çıkışı tek bir girişe bağlar.

Detaylı Bilgi

USRP Bus Serisi

PXI Röle Modülü

Otomatik test sistemlerinde kablolamaları azaltmak için ayrı röleleri bağlar veya bağlantıyı keser

Detaylı Bilgi

NI USRP

PXI Röle Modülü

Otomatik test sistemlerinde kablolamaları azaltmak için ayrı röleleri bağlar veya bağlantıyı keser

Detaylı Bilgi

ENOX TEKNOLOJİ

Teklif Talep Formu

Enox Teknoloji