Endüstriyel Makineler

Karmaşık endüstriyel, güç ve enerji sistemleri, esnek test sistemlerini çalıştırma ve uzaktan durum izleme becerisini gerektirmektedir. Öngörücü izleme ve bakım sistemlerinin kullanılması, mühendislere rekabet avantajı sağlamaktadır.

Endüstriyel Makineler
Uygulamaları

Durum İzleme

Uzak tesisler, zorlu ortamlar ve küçük bakım ekipleri üretimin hizmette kalabilme sürelerini zorlayabilmektedir. Çevrimiçi durum izleme teknolojileri, mühendislerin tüm şirket genelindeki üretim hatalarından kaynaklanan sorunları bulmalarına, teşhis etmelerine ve önceliklendirmelerine yardımcı olur.

Döngüde Donanım (HIL) Testi

Beyaz eşyadan tüketici elektroniğine ve tıbbi cihazlara kadar, gömülü yazılımlar modern pazarda devrim yaratmaktadır. Kaliteli ürünleri zamanında ve bütçe dahilinde teslim etmek, yenilikçi ve kapsamlı testler gerektirir. HIL testleri, laboratuvar içinde saha testlerinin güvenini verirken, tasarımlarınızı üretimden önce yinelemenize ve mükemmelleştirmenize yardımcı olmaktadır.

Veri kaydı

Test verilerini hızlı bir şekilde kaydedip gözden geçirerek, ürün hatalarını izole edebilir, ayarlamaları zamanında yapabilir, tasarım ve pazara sunma süresine yönelik gereksinimlerinizi karşılayabilirsiniz.
Enox Teknoloji