WireFlow

WireFlow, test ve ölçüm alanında elektronik ve yazılım bileşenleri geliştiren, üreten ve satışını yapmaktadır. Devre kartı testi, pil teknolojisi ve gelişmiş sensör simülasyonu gibi uzmanlık alanlarında özelleştirilmiş çözümler sunarlar. WireFlow ayrıca NI’ın LabVIEW, TestStand ve CompactRIO teknolojisi platformları konusunda uzman hizmetleri de sunmaktadır.

03

WIREFLOW

Yazılım

  • 5LabVIEW Software

04

WIREFLOW

Batarya Test ve Ölçümleri

Pil teknolojisindeki gelişmeler, pil üreticilerinin, entegratörlerin, ikinci ömür tasarımcılarının ve geri dönüşümcülerin pilleri üzerinde giderek daha fazla gelişmiş testler yürütmesine neden olmaktadır. Değer zincirinde etkili testleri uygulamak ve otomatikleştirmek zordur. Ar-Ge, üretim, yeniden kullanım ve geri dönüşüm dahil olmak üzere tüm geliştirme alanlarında test çözümlerine ihtiyaç vardır.

05

WIREFLOW

PCB Testleri

WireFlow, elektronik üretimi için test ve programlama ortamlarının kurulmasına yardımcı olma konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir. Tüm araç ve bilgilerini, WireFlow Test Framework adını verdikleri çok yönlü bir çerçeve altında toplamışlardır. Bu çerçeveyi kullanarak, üretim hattındaki ürünlerinizi test etmek ve programlamak için hızlı, etkili ve uygun maliyetli bir çözüm geliştirmenize yardımcı olmaktadırlar.

06

WIREFLOW

Gelişmiş Sensör Simülasyonu

Firma yazılım kontrollü sensör simülatörleri tasarlamak ve üretmek konusunda uzun yıllara dayanan tecrübeye sahiptir. Farklı rezistif sensör simülatörleri için standart ürünlere sahipler ve ayrıca dahili sinyal işleme kullanan gelişmiş sensörler için özel sensör simülatörleri üretme konusunda deneyimlidirler. Simüle etmeniz gereken bir sensörünüz varsa, size özel çözüm için l bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Enox Teknoloji