Emona Tims

01

NI ELVIS Kitleri & MyDAQ

Emona DxIQ-45G (ELVIS III için)

Emona Haberleşme Kiti, giriş seviyesindeki dijital ve analog haberleşme konularını uygulamak için geliştirilen ve NI ELVIS III (NI Educational Laboratory Virtual Instrumentation Suite III) ile birlikte kullanılan bir uygulama kitidir.

02

ESSB-30 and Sigex

ESSB-30 and Sigex (ELVIS II & III için)

SIGEx – Tek Kartta Çoklu Deneyler yapılabilen “Sinyaller ve Sistemler” eğitim kiti, özellikle 1. ve 2. sınıf mühendislik öğrencileri için NI ELVIS üzerinde tasarlanmış olup, öğrencilerin soyut kavramları anlamalarına ve laboratuarlarda teori ve uygulamayı biraraya getirmelerini sağlayan benzersiz uygulama tabanlı bir yaklaşımdır.

03

FOTEx

Fotex (ELVIS II & III için)

Emona Fiber Optik Eğitim Kiti ETT-211, popüler NI ELVIS için geliştirilmiş, özellikle 1. ve 2. Yıl mühendislik dersleri için tasarlanmış, tek kartta çok deney yapılmasını sağlayan bir eğitim kitidir.

04

HELEx

Helex (ELVIS II için)

Emona Sürdürülebilir Enerji Eğitim Kiti ETT-411 Güneş Pili ve Hidrojen Yakıt Pili Eğitici panosu, popüler NI ELVIS için geliştirilmiş ve özellikle 1. ve 2. yıl mühendislik dersleri için tasarlanmıştır.

05

DATEx

Datex (ELVIS II için)

DATEx olarak adlandırılan Emona Telecoms-Trainer 202, yerel modda ve LabVIEW altında çalışarak NI ELVIS™ platformuna bağlanır. İyi kurgulanmış “blok diyagram yaklaşımını” uygulayan mükemmel bir “uygulama tabanlı” deney sistemi sunar.

06

MyDSP

MyDSP

myDSP ile Sinyal İşleme Teorisi ve Sinyaller & Sistemler ders konularını hayata geçirebilirsiniz. my DSP uygulama tabanlı ve gerçek zamanlı bir myDAQ uygulama kitidir. Ders kitaplarında açıklanan FIR ve IIR filtrelerini, myDAQ sinyal kaynakları, ölçüm cihazları ve analizörlerinin gücünü kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.

07

MyGLCD

MyGLCD

Hızlı yanıt veren ve yüksek kontrastlı 128×64 grafik LCD’yi doğrudan myDAQ ve myRIO’ya takın. Yerel bir grafik ekran paneli ile myDAQ ve myRIO uygulamalarınızı geliştirin. Görüntü verileri tamamen LabVIEW kodunuz tarafından tanımlanmaktadır.

Enox Teknoloji